Aktuality

Poděkování a PF2014

Poděkování a PF2014

Poděkování a PF 2014

Milí zákazníci, kolegové, spolupracovníci, přátelé a známí,

děkujeme Vám za přízeň a spolupráci v letošním roce a těšíme se na další společnou cestu v roce 2014. Přejeme Vám především vánoční klid a rozjímání a v novém roce nespočet osobních a profesních úspěchů.

za ACER INTERIER s.r.o. Rosťa Paclík, Pavel Juráček a Milan Matyáš

Celý článek

 Naše realizace v časopise Dům a zahrada

Naše realizace v časopise Dům a zahrada

Prosinec 2013
Na návštěvě s časopisem Dům a zahrada

Čtenářsky nejoblíbenější a nejčtenější časopis Dům a zahrada připravuje pro rok 2014 nový seriál „Na návštěvě". Na prvním čísle, první návštěvě v realizovaném interiéru, aktivně spolupracujeme. Lednové číslo s návštěvou „Netradiční jilm vytvořil osobitý domov" vyšlo v polovině prosince 2013. Článek si můžete přečíst i zde

Celý článek

Další hřiště pro Domečky

Další hřiště pro Domečky

Předali jsme další prvky na hřiště SVČ Domečky

Venkovní plochy u Středisek volného času tzv. Domečky v Pohořelicích a Hustopečích jsme obohatili o další herní prvky z naší nabídky ACER FUN ACTIV. Děti zde budou aktivně využívat lezecké stěny "Boulder system" a prvky z Balanc i Lano systemu. Nejen místním dětem přejeme Veselé Vánoce!

Celý článek

Pozvánka do divadla

Pozvánka do divadla

Divadlo U stolu připravilo představení Ježíškova košilka v dřevěných kulisách, které jsme zdarma pro divadlo vyrobili.

Jsme rádi, že jsme mohli malou měrou - dodáním dřevěných kulis z akátového dřeva - přispět k úspěšnému divadelnímu představení, určenému nejen pro děti. Divadlo U stolu pro letošní adventní čas nastudovalo poetický kus Ježíškova košilka. Toto představení má Divadlo U stolu v úmyslu repízovat vždy v adventní době a to nejen na domovské scéně, ale i jako zájezdní představení. A "acerovské kulisy" povezou kulturu po České republice:)

Celý článek

Odborný seminář

Odborný seminář

Odborný seminář pro architekty je za námi

Koncem listopadu jsme uspořádali odborný seminář na téma "Dýhovaný materiál po Vaše projekty". Zástupci osmi architektonických ateliérů si setkání výborně užili a zapojili se i interaktivně.

Celý článek

Jsme v reportáži

Jsme v reportáži

Listopad 2013

Reportáž v Dřevařském magazínu

Začátkem listopadu vyšla o naší společnosti reportáž v odborném časopisu Dřevařský magazín.O začátcích, rozvoji, současnosti a pohledu do budoucna naší firmy si můžete přečíst v přiloženém textu článku "O TAK ŠIROKÉM ZÁBĚRU SE NÁM PŘED DESETI LETY ANI NESNILO, ALE NELITUJEME"

Celý článek

ACER FUN ACTIV

ACER FUN ACTIV

Nová divize ACER FUN ACTIV?

Letos jsme začali s vývojem originálních herních prvků, jejich výrobou a certifikací. Chtěli jsme propojit naše nápady, práci a volné chvíle. Proto jsme po deseti letech klasické projekční a truhlářské práce zhmotnili naše další nápady - nejdřív lezeckými prvky Boulder systemem. Postupně se zrodily další herní řady a firmu jsme tak rozšířili o kreativní zábavnou divizi ACER FUN ACTIV.

Celý článek

Veletrh WOOD-TEC

Veletrh WOOD-TEC

Spolupracovali jsme na veletrhu WOOD-TEC 2013

V minulých dnech proběhl na brněnském výstavišti známý veletrh v oblasti zpracování dřeva. Tentokát jsme se zúčastnili přeneseně a to přes milou a prestižní spolupráci se společností ADLER Česko s.r.o.

Celý článek

Odborné semináře pokračují

Odborné semináře pokračují

listopad 2013

Naše odborné semináře budou pokračovat 26.11.2013

Nedávno jsme zahájili pořádání odborných seminářů pilotním seminářem pro architekty. Na něm jsme se setkali se zástupci sedmi brněnských architektonických ateliérů a odezva nás velmi potěšila. Výběr tématu "Dýhované materiály pro vaše projekty" se ukázal vhodně zvolený, naše zkušenosti z dlouholeté praxe zaujaly a všichni zúčastnění je označili jako užitečné pro jejich další práci.

Celý článek

Nabízíme gravírování

Nabízíme gravírování

Nabízíme novou službu - gravírování do přírodních materiálů

Nově nabízíme laserové vypalování čili gravírování jakéhokoli Vašeho motivu do přírodního materiálu. Služba je určena komukoli z řad kolegů truhlářů či koncových zákazníků.

Celý článek

Článek v Dřevařském magazínu

Článek v Dřevařském magazínu

Dřevařský magazín píše o naší firmě.

V listopadovém čísle časopisu Dřevařský magazín vyjde rozhovor se zakladateli společnosti ACER INTERIER s.r.o. O zrodu i současnosti firmy si můžete v č. 11 číst od 6.11.2013

Celý článek

Stavba roku 2013

Stavba roku 2013

Spolupracovali jsme na realizaci, která je nominována na Stavbu roku 2013.

Do soutěže Stavba roku 2013 Středočeského kraje byl nominován provozní areál firmy NOrWit. Na stavbě se autorsky podílelo naše architektonické studio, dále pak projektantské studio a v neposlední řadě také truhlárna, která realizovala interiér.

Celý článek

Seminář pro architekty

Seminář pro architekty

1.10.2013
Chystáme odborný seminář pro architekty.

K 10. výročí působení na českém trhu jsme připravili odborný seminář pro zájemce z řad architektů. Název semináře „Dýhovaný materiál pro vaše projekty" napovídá hlavní téma akce, na kterém zazní maximum zkušeností z naší dlouholeté praxe.

Seminář s krátkou přednáškou, ukázkami dýhování a ukázkami vzorků proběhne v úterý 22. října 2013 od 16 hodin v dílně společnosti ACER INTERIER s.r.o. na Špitálce 8 v Brně.

Celý článek

terasa RD

terasa RD

Červenec 2013

Právě jsme dokončili realizaci dřevěné terasy novostavby rodinného domu.

Celý článek