Dřevěné fasády vodorovné

Dřevěná fasáda je často vyhledávána nejen pro přírodní vzhled, ale také pro originalitu, odlišnost a osobitost bydlení. Dřevo dovoluje nejrůznější možnosti využití. Jednou z nich je použití na obklad fasády budovy. 

Zákazník pro dřevěnou fasádu může zvolit nejvhodnější typ dřeva, technické a konstrukční provedení i odstín použité dřeviny pro daný dům. S výběrem také ochotně poradí odborníci společnosti ACER WOODWAY. Pečlivě provedený návrh řešení je totiž základem pro kvalitní provedení dřevěné fasády tak, aby byla zajištěna její dlouhá životnost a odolnost vůči vnějším vlivům.

Architektonický návrh fasády ze dřeva od našich profesionálů vždy zohledňuje požadavky zákazníka na tradiční nebo moderní vzhled fasády i konstrukční detaily jako například způsoby kotvení materiálu či vlhkost dřeva. Pro dřevěný obklad fasády nabízíme výrobky z tuzemských i exotických dřevin. Nejčastěji používáme obdelníkové profily někdy i lichoběžníkový "rhombus" a to z modřínu, termoborovice, smrku, cedru a řady dalších druhů dřeva.

Obložení domu dřevem je moderní trend s jehož realizací vám rádi pomůžeme.

Ohlasy zákazníků

Hotelu Termal Mušov - návrhy, projekce, rekonstrukce a vybavení nových pokojů; terasy a dřevěné obklady hotelových vilek

Hotelu Termal Mušov - návrhy, projekce, rekonstrukce a vybavení nových pokojů; terasy a dřevěné obklady hotelových vilek

Rekonstruovali jsme ubytovací vilky v našem hotelovém komplexu. Firmu ACER WOODWAY znám již od jejího počátku. Osobně mám tu nejlepší zkušenost s vaší kvalitní výrobou, před lety jste mi do domu vyráběli kuchyňskou linku na míru a veškeré atypické interiérové dveře. Proto volba dodavatele vybavení pokojů byla jasná. Zakázku vybavení hotelového ubytování jsme rozšířili o výrobu teras a dřevěných obkladů hotelových vilek.

Naše představy jste splnili s naší opětovnou spokojeností v komunikaci a vstřícnosti. Naši hoteloví hosté se k nám rádi vracejí i díky prostředí, které jste pomohli vytvořit. Vaši firmu a práci rád doporučuji svým známým.

L. Vidlička, Hotel Termal