Akátová kulatina

Prodej a úpravy akátové kulatiny. Máte-li zájem o akátové dřevo, kontaktujte nás na akatovakulatina@acerww.cz nebo pana Františka Schwarze na tel. 739 224 345.

Do venkovního prostranství se stále častěji používá dřevo z trnovníku akátu. Akátové dřevo je tvrdé a houževnaté, proto je odolné vůči povětrnostním vlivům. Pokud navíc kreativně využijete přirozenou křivost akátové kulatiny, vznikají neopakovatelná originální díla.

Akátové dřevo můžete použít na veškerou zahradní architekturu - terasy, pergoly, altány, venkovní nábytek, mobiliář, pohybové prvky pro děti, hřiště apod. Akátové kůly se mohou také uplatnit v rustikálním pojetí palisád, obrubníků, laviček, hrazení, bran, ohrad, plotů apod.
Protože dlouhodobě s akátovým dřevem pracujeme, máme zvládnuté technologie opracování a jako jedna z mála firem v České republice vám dokážeme dodat akátovou kulatinu v různé úpravě, připravenou na další zpracování (i ve velkém množství). Prodej akátových kůlů zajišťuje a cenu akátové kulatiny vám sdělí František Schwarz, tel. 739 224 345

Nabízíme tyto úpravy a jejich kombinace (včetně dodání materiálu akátové kulatiny):

  • hrubé odkornění včetně bělu a broušení
  • řezy - jakékoli délky a průměry, kůly, špalky, desky
  • konečná úprava kulatiny nebo desek patinováním, postaršováním, pískováním
  • povrchové úpravy olejem nebo slabovrstvou lazurou
  • jiné atypické a na míru připravené dodávky

Jsme připraveni vám poradit nebo se podílet na konkrétním projektu z akátového dřeva. Disponujeme vlastním architektonickým a projekčním ateliérem, máme stolárnu, dýhárnu, lakovnu a mnoho zkušených odborníků. Naše vlastní realizace z akátové kulatiny můžete vidět ve fotogaleriích Dřevěné terasy, pergoly a altány; Venkovní a zahradní nábytek; Dřevěná architektura nebo Hřiště.