Komerční interiéry

Sháníte kvalitní interiér pro vaši kancelář, restauraci, hospodu či hotel? Jako dlouholetá a stabilní společnost nabízíme kompletní servis dodání kancelářských i dalších druhů komerčních interiérů.

Pro vaše potřeby předkládáme možnost nezávazné konzultace s architektem, vytvoříme přesnou kalkulaci a vhodný návrh, zajistíme výrobu i samotnou instalaci. Dbáme na nadstandardní kvalitu použitých materiálů a profesionální provedení každé zakázky, které zajišťuje tým zkušených odborníků se zázemím truhlářské dílny, lakovny, dýhovacího centra a projekčního ateliéru. Interiéry vyrábíme dle individuálních přání pro daný prostor, proto je každý vkusným a atraktivním dílem. Tyto požadavky výborně splňují zejména dýhované druhy materiálů nebo přírodní masiv, které k výrobě naši řemeslní odborníci rádi použijí.

Společně s komerčními interiéry řešenými na míru nabízíme také servis drobných stavebních úprav, jakými mohou být například sádrokartonářské práce, výmalby, elektro a vodoinstalační práce, pokládka veškerých druhů podlah, zámečnické, sklenářské a čalounické práce nebo komplexní řešení osvětlení. Návrhy kancelářských interiérů i doplňků zohledňují současné trendy, nové technologie a zejména dbají na konkrétní přání a potřeby zákazníka.

Ohlasy zákazníků

Hotelu Termal Mušov - návrhy, projekce, rekonstrukce a vybavení nových pokojů; terasy a dřevěné obklady hotelových vilek

Hotelu Termal Mušov - návrhy, projekce, rekonstrukce a vybavení nových pokojů; terasy a dřevěné obklady hotelových vilek

Rekonstruovali jsme ubytovací vilky v našem hotelovém komplexu. Firmu ACER WOODWAY znám již od jejího počátku. Osobně mám tu nejlepší zkušenost s vaší kvalitní výrobou, před lety jste mi do domu vyráběli kuchyňskou linku na míru a veškeré atypické interiérové dveře. Proto volba dodavatele vybavení pokojů byla jasná. Zakázku vybavení hotelového ubytování jsme rozšířili o výrobu teras a dřevěných obkladů hotelových vilek.

Naše představy jste splnili s naší opětovnou spokojeností v komunikaci a vstřícnosti. Naši hoteloví hosté se k nám rádi vracejí i díky prostředí, které jste pomohli vytvořit. Vaši firmu a práci rád doporučuji svým známým.

L. Vidlička, Hotel Termal