Ohlasy zákazníků

Dendrofon

Dobré ráno vážení rodiče a přátelé "naší" lesní školky, mám pro vás radostné oznámení. Jak jste si již určitě všimli (nelze přehlédnout), máme u nás ve školce nový hrací prvek. Hrací doslova, protože se na něj hraje i si s ním děti hrají. Je to dendrofon umístěný vpravo u vchodu do školky. Tento krásný přírodní hudební nástroj vyrobila, dodala a naistalovala firma ACER WOODWAY s.r.o., která nám "udělala" i speciální vánoční cenu. Firmě ACER za vše děkujeme, byla to příjemné spolupráce. Mimochodem vybudovali i prolézačky na Sovičkovém hřišti, které máme tak rádi.
Se srdečným pozdravem za všechny ze Šemíčka a Čekanky
Jana Gajdušková, Jaňula

Se srdečným pozdravem za všechny ze Šemíčka a Čekanky Jana Gajdušková, Jaňula

Vinařství v Bavorech

S firmou ACER WOODWAY jsme začali spolupracovat v roce 2018, kdy jsme
hledali dodavatele všeho ze dřeva do interiérů vinařství v Bavorech na
Pálavě.
ACER pro nás zhotovil všechny interiérové dveře a zárubně, včetně
atypických, vyrobil pro nás dva krásné velké stoly na degustace,
betonovou podlahu v celém domě doplnil dubovými lištami a parapety,
zděnou kuchyňskou linku osadil na míru dvířky a zásuvkami a mnoho
dalšího. Spolupráce při domluvě zakázky i při samotné realizaci byla
vždy příjemná, sami pro sebe jsme si vyhodnotili firmu ACER WOODWAY
s.r.o.jako jednoho z nejlepších dodavatelů stavby našeho vinařství.
Stejně tak to vnímají i hosté vinařství, kteří se téměř nikdy po
degustaci nezapomenou zeptat kdo je výrobcem stolu nebo interiérových
dveří. Firmu ACER WOODWAY s.r.o. určitě znovu oslovíme k další spolupráci.

Gala Vinařství, Bavory u Mikulova

Venkovní posezení v novém hávu

Po předchozích dobrých zkušenostech jsme se automaticky obrátili na tým
Aceru s projektem nové zahradní terasy s pergolou. Opět jsme se setkali s
profesionálním a zároveň lidským přístupem, jak při plánování tak při
realizaci. Vše začalo rozhovory o tom, co od terasy chceme, a jak si ji
představujeme. Dozvěděli jsme se o všech výhodách a nevýhodách různých
materiálů a zpracování. Realizační tým byl spolehlivý a průběžně s námi
konzultovali postup prací. Finální řešení je elegantní, rafinovaně využívá
všech prostorových omezení a předčilo naše očekávání.


Přeji Vám úspěšný rok, Bláža Kotrsová

Volnočasová stezka pro všechny generace

V roce 2019 jsme se rozhodli vybudovat lesní naučnou stezku na úpatí hory Ondřejník. Představa byla jasná, chtěli jsme něco netradičního v přírodním stylu na dosah široké veřejnosti tak, aby si každý z návštěvníků našel to své. Do veřejné zakázky se přihlásila společnost ACER WOODWAY. Jejich naučné a herní prvky z akátového dřeva nás uchvátily a konečná podoba stezky předčila naše očekávání. Spolupráce při realizaci byla na výbornou, společnost ACER WOODWAY můžeme jen doporučit.

 

Mgr. David Pavliska, místostarosta města Frýdlant nad Ostravicí

Interiér rodinného domu a rekreační chalupy

Spolupráce začala v r.2012, kdy jsme na doporučení architektů oslovili firmu Acer s požadavkem na kompletní rekonstrukci interiéru rodinného domu v Brně. Koordinace jednotlivých subdodávek nebyla vždy jednoduchá, firma ji však zvládla na výbornou. Nábytek dodávaný firmou byl už jen třešničkou na dortu. Bylo neuvěřitelné, v jakém krátkém termínu se firma Acer dokázala zhostit této zakázky. Následující rok se realizovala dřevěná terasa okolo domu s pergolou včetně zastínění.
Když jsme v r. 2017 stavěli chalupu nabízející ubytování, firma Acer se výrazně podílela na realizaci interiéru. Klienti nejen že sem jezdí trávit svůj volný čas, ale mnozí se zde inspirují interiérem a prvky
realizovanými právě firmou Acer. Odkaz - https://www.e-chalupy.cz/vysocina/ubytovani-cesky-heralec-chalupa-na-brehu-svratky-2761.php

Těšíme se na další realizace, Hanzlovi

Venkovní koutek pro děti z prvků ACER FUN ACTIV

Nedávno jsme doslova na zelené louce vybudovali krásný statek s ubytováním a wellness. Chtěli jsme nabídnout zázemí i pro rodiny s dětmi, rozšířené o venkovní hrací plochu. Máme rádi lezení a kolega lezec nám doporučil vaši firmu s tím, že vyrábíte zajímavé pohybové prvky nejen pro děti a navíc z akátového dřeva. Pro rozhodování byla důležitá i bezpečnost a certifikace, kterou na vše máte a my tak prvky můžeme použít na veřejně přístupnou plochu.

Váš architekt Ivo Urban nám navrhnul sestavu balančních prvků s pískovištěm, skluzavkou a malou lezeckou stěnku. S konečnou podobou jsme spokojeni, spokojeni jsou i naši hosté. Především děti si užívají venkovní řádění a rodiče mají více prostoru pro relaxaci na naší terase. Děkujeme a firmu ACER WOODWAY doporučujeme.

J. Kurajda, Statek SAMSARA

Vybavení sklípku, venkovní posezení s barem a pergolou, zastřešení, terasa, dřevěná socha lva

Hledal jsem spolehlivu firmu, která mi navrhne a vyrobí koncepční řešení z masivního dřeva pro moji zahradu. Byla mi doporučena vaše firma ACER WOODWAY. Líbili se mi fografie vašich dřívějších venkovních realizací v akátovém dřevě, které jste mi pro svoje vlastnosti a povětrnostní odolnost doporučovali.

Proto jsme se domluvili na akátové koncepci posezení ve sklípku a venkovního posezení s barem a pergolou. Odborně jste si poradili s nestandardními specifiky daného prostoru a dokázali vše zohlednit. Byl jsem spokojen nejen s návrhem, výrobou, ale i s profesinalitou vašich zaměsnanců při samotných montážích. Beproblémová komunikace mě utvrdila v zadání další zakázky, kdy jsem potřeboval zastřešení a terasu před mobile house a následně i dřevěnou sochu lva v životní velikosti. Vše dopadlo opět na výbornou. Moji představu a očekávání jste splnili a rád vás doporučím svým přátelům.

Děkuji V. Koutný, Brno

Interiér rekonstruované chaty (cca 100m2)

Rekonstruoval jsem chatu a od architekta této rekonstrukce jsem získal doporučení na ACER WOODWAY, jako na spolehlivou firmu vytvářející zakázkové interiéry především z dýhy a masivu. Na základě připravené projektové dokumentace jsem vám zadal zakázku interiéru. S odstupem času mohu říci, že jste mi vytvořili interiér ve velmi vysoké kvalitě řemeslného zpracování.

Samozřejmě je potřeba zdůraznit, že základem naší dobré spolupráce byla kvalitní dílenská dokumentace od architekta, což bych vřele doporučoval každému potenciálnímu klientovi. Celková spokojenost s prací i přístupem vedla k tomu, že jsem s vámi započal spolupráci na mých menších developerských projektech. Bez obav vás doporučuji zájemcům o kvalitní české řemeslo.

Děkuji, p. J. Hudeček, Brno

Hotelu Termal Mušov - návrhy, projekce, rekonstrukce a vybavení nových pokojů; terasy a dřevěné obklady hotelových vilek

Rekonstruovali jsme ubytovací vilky v našem hotelovém komplexu. Firmu ACER WOODWAY znám již od jejího počátku. Osobně mám tu nejlepší zkušenost s vaší kvalitní výrobou, před lety jste mi do domu vyráběli kuchyňskou linku na míru a veškeré atypické interiérové dveře. Proto volba dodavatele vybavení pokojů byla jasná. Zakázku vybavení hotelového ubytování jsme rozšířili o výrobu teras a dřevěných obkladů hotelových vilek.

Naše představy jste splnili s naší opětovnou spokojeností v komunikaci a vstřícnosti. Naši hoteloví hosté se k nám rádi vracejí i díky prostředí, které jste pomohli vytvořit. Vaši firmu a práci rád doporučuji svým známým.

L. Vidlička, Hotel Termal

CVČ Pavučina Hustopeče - venkovní pohybové prvky (netradiční hřiště)

V loňském roce nám neprošly bezpečnostní revizí prolézačky pro děti u našeho Centra volného času. Museli jsme nepříjemnou situaci rychle řešit a dostali jsme doporučení na vaši firmu. Líbila se nám vaše nabídka vkusných venkovních prvků pro děti a mládež ve větším věkovém rozmezí. Proto jsme zvolili lezeckou stěnu Boulder system. Byli jsme spokojeni s dodržením termínů, cenou a příjemnou komunikací. Na jaře jsme nabídku venkovního prostranství dětem rozšířili o balanční sestavu z vaší nabídky. Dříve nevyužitý kout se díky vašim originálním akátovým prvkům stal pohodovým areálem, který dopoledne využívá mateřská škola a odpoledne děti a mládež navštěvující naše CVČ. S chutí si zabalancují a zaboulderují i dospělí. Spolupráci s ACER WOODWAY určitě doporučuji.

B. Švásta, ředitel CVČ