Ohlasy zákazníků

Venkovní koutek pro děti z prvků ACER FUN ACTIV

Nedávno jsme doslova na zelené louce vybudovali krásný statek s ubytováním a wellness. Chtěli jsme nabídnout zázemí i pro rodiny s dětmi, rozšířené o venkovní hrací plochu. Máme rádi lezení a kolega lezec nám doporučil vaši firmu s tím, že vyrábíte zajímavé pohybové prvky nejen pro děti a navíc z akátového dřeva. Pro rozhodování byla důležitá i bezpečnost a certifikace, kterou na vše máte a my tak prvky můžeme použít na veřejně přístupnou plochu.

Váš architekt Ivo Urban nám navrhnul sestavu balančních prvků s pískovištěm, skluzavkou a malou lezeckou stěnku. S konečnou podobou jsme spokojeni, spokojeni jsou i naši hosté. Především děti si užívají venkovní řádění a rodiče mají více prostoru pro relaxaci na naší terase. Děkujeme a firmu ACER WOODWAY doporučujeme.

J. Kurajda, Statek SAMSARA

Vybavení sklípku, venkovní posezení s barem a pergolou, zastřešení, terasa, dřevěná socha lva

Hledal jsem spolehlivu firmu, která mi navrhne a vyrobí koncepční řešení z masivního dřeva pro moji zahradu. Byla mi doporučena vaše firma ACER WOODWAY. Líbili se mi fografie vašich dřívějších venkovních realizací v akátovém dřevě, které jste mi pro svoje vlastnosti a povětrnostní odolnost doporučovali.

Proto jsme se domluvili na akátové koncepci posezení ve sklípku a venkovního posezení s barem a pergolou. Odborně jste si poradili s nestandardními specifiky daného prostoru a dokázali vše zohlednit. Byl jsem spokojen nejen s návrhem, výrobou, ale i s profesinalitou vašich zaměsnanců při samotných montážích. Beproblémová komunikace mě utvrdila v zadání další zakázky, kdy jsem potřeboval zastřešení a terasu před mobile house a následně i dřevěnou sochu lva v životní velikosti. Vše dopadlo opět na výbornou. Moji představu a očekávání jste splnili a rád vás doporučím svým přátelům.

Děkuji V. Koutný, Brno

Interiér rekonstruované chaty (cca 100m2)

Rekonstruoval jsem chatu a od architekta této rekonstrukce jsem získal doporučení na ACER WOODWAY, jako na spolehlivou firmu vytvářející zakázkové interiéry především z dýhy a masivu. Na základě připravené projektové dokumentace jsem vám zadal zakázku interiéru. S odstupem času mohu říci, že jste mi vytvořili interiér ve velmi vysoké kvalitě řemeslného zpracování.

Samozřejmě je potřeba zdůraznit, že základem naší dobré spolupráce byla kvalitní dílenská dokumentace od architekta, což bych vřele doporučoval každému potenciálnímu klientovi. Celková spokojenost s prací i přístupem vedla k tomu, že jsem s vámi započal spolupráci na mých menších developerských projektech. Bez obav vás doporučuji zájemcům o kvalitní české řemeslo.

Děkuji, p. J.H. Brno

Hotelu Termal Mušov - návrhy, projekce, rekonstrukce a vybavení nových pokojů; terasy a dřevěné obklady hotelových vilek

Rekonstruovali jsme ubytovací vilky v našem hotelovém komplexu. Firmu ACER WOODWAY znám již od jejího počátku. Osobně mám tu nejlepší zkušenost s vaší kvalitní výrobou, před lety jste mi do domu vyráběli kuchyňskou linku na míru a veškeré atypické interiérové dveře. Proto volba dodavatele vybavení pokojů byla jasná. Zakázku vybavení hotelového ubytování jsme rozšířili o výrobu teras a dřevěných obkladů hotelových vilek.

Naše představy jste splnili s naší opětovnou spokojeností v komunikaci a vstřícnosti. Naši hoteloví hosté se k nám rádi vracejí i díky prostředí, které jste pomohli vytvořit. Vaši firmu a práci rád doporučuji svým známým.

L. Vidlička, Hotel Termal

CVČ Pavučina Hustopeče - venkovní pohybové prvky (netradiční hřiště)

V loňském roce nám neprošly bezpečnostní revizí prolézačky pro děti u našeho Centra volného času. Museli jsme nepříjemnou situaci rychle řešit a dostali jsme doporučení na vaši firmu. Líbila se nám vaše nabídka vkusných venkovních prvků pro děti a mládež ve větším věkovém rozmezí. Proto jsme zvolili lezeckou stěnu Boulder system. Byli jsme spokojeni s dodržením termínů, cenou a příjemnou komunikací. Na jaře jsme nabídku venkovního prostranství dětem rozšířili o balanční sestavu z vaší nabídky. Dříve nevyužitý kout se díky vašim originálním akátovým prvkům stal pohodovým areálem, který dopoledne využívá mateřská škola a odpoledne děti a mládež navštěvující naše CVČ. S chutí si zabalancují a zaboulderují i dospělí. Spolupráci s ACER WOODWAY určitě doporučuji.

B. Švásta, ředitel CVČ

Terasa u paní Hanzelkové

Potřebovala jsem vyrobit dřevěnou terasu na míru k našemu novému bytu. Ovšem realizace vyžadovala speciální technologické řešení, které mi žádná z asi deseti oslovených firem nenabídla. ACER WOODWAY jsem si našla na internetu a po shlédnutí fotek z vašich realizovaných teras, jsem oslovila také vás. Pan Paclík mě osobně navštívil a přímo na místě mi navrhnul a vysvětlil několik možností řešení. Pro jeho vstřícnost a očividnou profesionalitu jsem se rozhodla a posléze si vybrala vaši konkrétní nabídku.

Při montáži mě překvapila rychlost, efektivita a profesionalita vašich zaměstnanců, která je dnes u "řemeslníků" bohužel vzácností. Jsem nadmíru spokojena s novou terasou, naplnila moje očekávání maximálního komfortu, zvětšení pobytové zóny a spolu s malým synem teď trávíme většinu času "venku". Spolupráci s vaší firmou mohu opravdu doporučit.

Děkuji Hanzelková

Boulder system a mobiliář v Brně-Kníničkách

Naše městská část zamýšlela doplnění našeho veřejného sportovního a relaxačního areálu. Chtěli jsme atraktivní dřevěné prvky pro naše děti a mládež včetně mobiliáře laveček a odpadkových košů. Našim důležitým parametrem byla kromě estetické stránky také odolnost a životnost. Proto jsme hledali v nabídkách z akátového dřeva. Po prozkoumání trhu proběhlo výběrové řízení a rozhodli jsme se pro akátovou lezeckou stěnu, která motivuje k pohybu nejen děti, ale všechny návštěvníky našeho areálu. Potěšilo nás, že nám architekt firmy Ivo Urban navrhl Boulder system na míru ve tvaru a velikosti zapadajícím do prostoru a do celkové koncepce.

Výroba se podařila, byli jsme spokojeni také s montáží. Nyní je Boulder system a mobiliář v užívání našich občanů už přes rok a půl. Na atraktivní lezení se k nám začali sjíždět i Brňané ze širokého okolí. Celý areál se tak stal oblíbenou rodinnou zónou, kterou využíváme i k pořádání obecních akcí. Všichni si nabídku areálu velmi užívají, proto jsme s rozhodnutím pro tento netradiční prvek moc spokojeni. Naši spokojenost dokládá i fakt, že budeme s firmou ACER WOODWAY v nejbližší době nabídku pro lezecké aktivity v areálu rozšiřovat.

Spolupráci s firmu ACER WOODWAY mohu doporučit,

starosta M. Žák

SVČ Domeček Pohořelice - venkovní pohybové prvky (netradiční hřiště)

Pro naše děti jsme jako Středisko volného času plánovali zatraktivnění venkovní plochy za budovou Domečku. Uvažovali jsme o klasických prolézačkách. Pak přišel kolega z našeho lezeckého kroužku s tipem na venkovní malou lezeckou stěnu a s kontaktem na ACER WOODWAY. Pro objednávku od vás jsme se rozhodli nejen podle pěkného akátového zpracování, ale také s ohledem na potřebnou bezpečnost a certifikace, které vaše pohybové prvky mají a splňují. Byli jsme nadšeni kreativním přístupem vašeho architekta Ivo Urbana, který nám navrhl Boulder system do našeho prostoru a návrh dodal v nádherné ručně kreslené vizualizaci.

Po příjemné spolupráci jsme krátce po dokončení zakázky lezecké stěny ještě doobjednali další dva prvky - Vlny a Gangu z Balanc systemu. Naše děti si Boulder i Balanc system oblíbily a spontánně je zdolávají. Rodičům a nám zaměstnancům SVČ se líbí pevnost a bezpečnost prvků a také víceúčelovost, kterou nově venkovní prostor získal. Pohybové venkovní prvky od firmy ACER WOODWAY mohu dalším zájemcům jen doporučit.

Děkuji M. Janičatová, ředitelka SVČ