O společnosti

Motto naší společnosti:
vytváříme řemeslně kvalitní, praktické a originální dílo pro vaše nadšení

Jsme česká společnost s více než dvacetiletou tradicí v zakázkové výrobě. Do května 2015 jsme působili pod názvem ACER INTERIER. Naše firma je zaměřena na komplexní dodávky interiérů s vlastní výrobou všech typů nábytku, včetně dveří na míru dále na výrobu a montáž dřevěných fasádních obkladů, dřevěné architektury, dřevěných teras, venkovního a zahradního nábytku a dalších prvků zahradní a parkové architektury.

Ovšem nejde nám jen o originální interiéry, kvalitní český nábytek a zahradní architekturu. Jsme rádi, když se díky našim herním prvkům lidé i baví. Zábavné venkovní i interiérové pohybové prvky určené pro veřejné i soukromé plochy navrhuje a vyrábí naše divize DĚTSKÁ HŘIŠTĚ.

V našem Dýhovacím centru dýhujeme zakázky pro naši truhlářskou dílnu a dýhování nabízíme také jako službu pro truhláře. Dlouhodobě pracujeme s akátovým dřevem, máme zvládnuté technologie opracování a jako jedna z mála firem v České republice dodáváme akátovou kulatinu v různé úpravě, připravenou na další zpracování.

Proč zvolit ACER?

 • 1.

  Řemeslně kvalitní, praktické a originální dílo pro vaše nadšení

 • 2.

  Komplexnost zakázky od návrhu až po celou realizaci

  Komplet vlastní výroba a komplexnost zakázky včetně dalších prací a řemesel (stavební práce, elektro, podlahy, osvětlení...)
 • 3.

  Zakládáme si na empatickém a individuálním přístupu

  Pokud máte zájem, můžete se nadstandardně podílet na návrhu a tvorbě.

Naše hodnoty

Kvalita

Originalita

Komplexnost

Individuální přístup

Tým

Máme několik samostatných provozů:

 • architektonický a projekční atelier,
 • truhlářskou dílnu,
 • lakovnu,
 • dýhovací centrum,
 • výrobnu zahradní architektury,
 • výrobu dětských hřišť

Stabilní pracovní tým tvoří 20 kmenových zaměstnanců a dlouhodobě spolupracující odborné subjekty. Tento tým je schopen, vzhledem k letité odborné praxi svých pracovníků, zajistit v oboru nejvyšší požadovanou kvalitu výroby.

Komplexnost služeb

Díky kvalitnímu vlastnímu i subdodavatelskému zázemí dodáváme zákazníkovi dílo od návrhu přes konzultace až po vlastní realizaci, tedy od setkání architekta se zákazníkem na místě realizace, přes následné návrhy řešení, kalkulaci, výrobu až po montáž.

V rámci dodávky „interiéru na míru" nabízíme servis drobných stavebních úprav, jako jsou sádrokartonářské práce, výmalby, elektro a vodoinstalační práce, pokládka veškerých druhů podlah, zámečnické, sklenářské a čalounické práce, komplexní řešení osvětlení atd.

Výroba

Návrhy interiérů, které vznikají ve vlastním projekčním atelieru, reagují na současnou poptávku na trhu, nové trendy a technologie a především na přání zákazníků. Ve výrobě nábytku pracujeme se všemi na trhu dostupnými plošnými materiály, jako je lamino, lakované mdf desky, umakarty, biodesky, laťovky, překližky atd. Preferujeme však výrobu z přírodního masivu a dýhovaných materiálů, které z každého kusu nábytku vytváří originál. Součástí výrobků jsou moderní doplňky z hliníku, nerezu nebo skla.

Zabýváme se také výrobou pro exteriér, kde vedle zakázkových dodávek nabízíme i vlastní kolekci venkovního nábytku z akátu. Máme mnohaleté zkušenosti s výrobou a montáží dřevěných fasádních obkladů, terasových roštů, drobných zahradních staveb a doplňků z tuzemských i exotických dřevin a akátových dětských hřišť.

Disponujeme montážními vozidly a schopným týmem montážníků provádět montáže nejen po celé ČR, ale i v zahraničí.