Venkovní a zahradní nábytek

Nezbytnou součástí i okrasou mnoha zahrad je vkusný a originální zahradní nábytek. Ten dokážeme díky dlouholetým zkušenostem v oboru navrhnout přesně dle požadavků i konkrétních prostor, vyrobit a dodat či namontovat na požadované místo.

Při tvorbě dřevěného venkovního posezení pracujeme s vodovzdornou překližkou a zejména s masivem, ale také smrkovou, borovou, mimostředovou frézovanou kulatinou, která je tlakově impregnována nebo napouštěna olejovými lazurami. Nabízíme výrobky z tuzemských i exotických dřevin.

Zahradní nábytek tvoříme také ze stále oblíbenějšího akátového dřeva a kulatiny včetně všech doplňků a zámečnických prací. Ne nadarmo získává akátový nábytek stále více na oblibě. Odolává totiž výborně povětrnostním vlivům a je ideálním řešením pro venkovní užití například jako zahradní či parkový nábytek. Navíc na rozdíl od masové produkce standardní zahradní výbavy každý akátový výrobek zpracováváme ryze řemeslným ručním způsobem. Vyvinuli jsme také vlastní designovou řadu akátového zahradního nábytku z kulatiny a desek. Přitom kreativně využíváme přirozenou křivost této dřeviny. Akátový zahradní nábytek z kulatiny se proto stává nezaměnitelným originálem, který charakterizuje dlouhá životnost i krásný lesklý vzhled.

Kontaktujte nás, vytvoříme pro vás dřevěné venkovní posezení na míru.

Ohlasy zákazníků

Vybavení sklípku, venkovní posezení s barem a pergolou, zastřešení, terasa, dřevěná socha lva

Vybavení sklípku, venkovní posezení s barem a pergolou, zastřešení, terasa, dřevěná socha lva

Hledal jsem spolehlivu firmu, která mi navrhne a vyrobí koncepční řešení z masivního dřeva pro moji zahradu. Byla mi doporučena vaše firma ACER WOODWAY. Líbili se mi fografie vašich dřívějších venkovních realizací v akátovém dřevě, které jste mi pro svoje vlastnosti a povětrnostní odolnost doporučovali.

Proto jsme se domluvili na akátové koncepci posezení ve sklípku a venkovního posezení s barem a pergolou. Odborně jste si poradili s nestandardními specifiky daného prostoru a dokázali vše zohlednit. Byl jsem spokojen nejen s návrhem, výrobou, ale i s profesinalitou vašich zaměsnanců při samotných montážích. Beproblémová komunikace mě utvrdila v zadání další zakázky, kdy jsem potřeboval zastřešení a terasu před mobile house a následně i dřevěnou sochu lva v životní velikosti. Vše dopadlo opět na výbornou. Moji představu a očekávání jste splnili a rád vás doporučím svým přátelům.

Děkuji V. Koutný, Brno