Altány, učebny, zastávky a stanoviště pro kontejnery

Navrhneme vám a vyrobíme dřevěné obklady fasád, altány, učebny, zastávky a stanoviště pro kontejnery, venkovní a zahradní nábytek. Ale nabízíme i zpracování nestandardních zakázek z oblasti dřevěné architektury pro soukromé i veřejné prostranství. Našim cílem je citlivé a vkusné zakomponování dřeva do okolního prostředí a našeho života.

Ohlasy zákazníků

Vybavení sklípku, venkovní posezení s barem a pergolou, zastřešení, terasa, dřevěná socha lva

Vybavení sklípku, venkovní posezení s barem a pergolou, zastřešení, terasa, dřevěná socha lva

Hledal jsem spolehlivu firmu, která mi navrhne a vyrobí koncepční řešení z masivního dřeva pro moji zahradu. Byla mi doporučena vaše firma ACER WOODWAY. Líbili se mi fografie vašich dřívějších venkovních realizací v akátovém dřevě, které jste mi pro svoje vlastnosti a povětrnostní odolnost doporučovali.

Proto jsme se domluvili na akátové koncepci posezení ve sklípku a venkovního posezení s barem a pergolou. Odborně jste si poradili s nestandardními specifiky daného prostoru a dokázali vše zohlednit. Byl jsem spokojen nejen s návrhem, výrobou, ale i s profesinalitou vašich zaměsnanců při samotných montážích. Beproblémová komunikace mě utvrdila v zadání další zakázky, kdy jsem potřeboval zastřešení a terasu před mobile house a následně i dřevěnou sochu lva v životní velikosti. Vše dopadlo opět na výbornou. Moji představu a očekávání jste splnili a rád vás doporučím svým přátelům.

Děkuji V. Koutný, Brno