Dřevěné fasády svislé

Dřevo jako specifický stavební materiál dovoluje nejrůznější možnosti využití. Jednou z nich je použití na fasádu budovy. Dřevěná fasáda je často vyhledávána nejen pro přírodní vzhled, ale také pro originalitu, odlišnost a osobitost bydlení.

Zákazník pro dřevěnou fasádu může zvolit nejvhodnější typ dřeva, technické a konstrukční provedení i odstín použité dřeviny pro daný dům. S výběrem také ochotně poradí odborníci společnosti ACER WOODWAY. Pečlivě provedený návrh řešení je totiž základem pro kvalitní provedení dřevěné fasády tak, aby byla zajištěna její dlouhá životnost a odolnost vůči vnějším vlivům.

Architektonický návrh fasády ze dřeva od našich profesionálů vždy zohledňuje požadavky zákazníka na tradiční nebo moderní vzhled fasády i konstrukční detaily jako například způsoby kotvení materiálu či vlhkost dřeva. Pro dřevěné fasády nabízíme výrobky z tuzemských i exotických dřevin. Jako dřevěný obklad fasády nejčastěji používáme obkladové lamely z modřínu, termoborovice, smrku, cedru a řady dalších druhů dřeva.

Obložení domu dřevem je moderní trend s jehož realizací vám rádi pomůžeme.