Dřevěné terasy

Pohodlné a praktické spojení domova s přírodou zajistí dřevěné provedení terasy, pergoly či altánu. Dřevo jako kvalitní a specifický materiál vkusně vypadá, je nenáročné na údržbu, bezpečné a uživatelsky příjemné. Díky použití různých druhů dřevin a jejich jednotlivým odstínům může být každá dřevěná terasa, zahradní pergola nebo altán originálem.

Návrh a výroba dřevěné terasy na klíč

Naši architekti postupují podle přání klienta a návrhy dřevěných teras tvoří na základě zadání ve vlastním projekčním ateliéru. Cílem je citlivé a vkusné zakomponování dřevěné terasy a další zahradní architektury do bydlení a přírodního prostředí. Kromě profesionálního návrhu a zajišťujeme v plném rozsahu také dodání, odbornou montáž a záruční servis dřevěné terasy vašich snů. 

Ohlasy zákazníků

Hotelu Termal Mušov - návrhy, projekce, rekonstrukce a vybavení nových pokojů; terasy a dřevěné obklady hotelových vilek

Hotelu Termal Mušov - návrhy, projekce, rekonstrukce a vybavení nových pokojů; terasy a dřevěné obklady hotelových vilek

Rekonstruovali jsme ubytovací vilky v našem hotelovém komplexu. Firmu ACER WOODWAY znám již od jejího počátku. Osobně mám tu nejlepší zkušenost s vaší kvalitní výrobou, před lety jste mi do domu vyráběli kuchyňskou linku na míru a veškeré atypické interiérové dveře. Proto volba dodavatele vybavení pokojů byla jasná. Zakázku vybavení hotelového ubytování jsme rozšířili o výrobu teras a dřevěných obkladů hotelových vilek.

Naše představy jste splnili s naší opětovnou spokojeností v komunikaci a vstřícnosti. Naši hoteloví hosté se k nám rádi vracejí i díky prostředí, které jste pomohli vytvořit. Vaši firmu a práci rád doporučuji svým známým.

L. Vidlička, Hotel Termal