Dřevěné terasy

Pohodlné a praktické spojení domova s přírodou zajistí dřevěné provedení terasy, pergoly či altánu. Dřevo jako kvalitní a specifický materiál vkusně vypadá, je nenáročné na údržbu, bezpečné a uživatelsky příjemné. Díky použití různých druhů dřevin a jejich jednotlivým odstínům může být každá dřevěná terasa, zahradní pergola nebo altán originálem.

Návrh a výroba dřevěné terasy na klíč

Naši architekti postupují podle přání klienta a návrhy dřevěných teras tvoří na základě zadání ve vlastním projekčním ateliéru. Cílem je citlivé a vkusné zakomponování dřevěné terasy a další zahradní architektury do bydlení a přírodního prostředí. Kromě profesionálního návrhu a zajišťujeme v plném rozsahu také dodání, odbornou montáž a záruční servis dřevěné terasy vašich snů. 

Ohlasy zákazníků

Terasa u paní Hanzelkové

Terasa u paní Hanzelkové

Potřebovala jsem vyrobit dřevěnou terasu na míru k našemu novému bytu. Ovšem realizace vyžadovala speciální technologické řešení, které mi žádná z asi deseti oslovených firem nenabídla. ACER WOODWAY jsem si našla na internetu a po shlédnutí fotek z vašich realizovaných teras, jsem oslovila také vás. Pan Paclík mě osobně navštívil a přímo na místě mi navrhnul a vysvětlil několik možností řešení. Pro jeho vstřícnost a očividnou profesionalitu jsem se rozhodla a posléze si vybrala vaši konkrétní nabídku.

Při montáži mě překvapila rychlost, efektivita a profesionalita vašich zaměstnanců, která je dnes u "řemeslníků" bohužel vzácností. Jsem nadmíru spokojena s novou terasou, naplnila moje očekávání maximálního komfortu, zvětšení pobytové zóny a spolu s malým synem teď trávíme většinu času "venku". Spolupráci s vaší firmou mohu opravdu doporučit.

Děkuji Hanzelková