Dřevěné terasy

Pohodlné a praktické spojení domova s přírodou zajistí dřevěné provedení terasy, pergoly či altánu. Dřevo jako kvalitní a specifický materiál vkusně vypadá, je nenáročné na údržbu, bezpečné a uživatelsky příjemné. Díky použití různých druhů dřevin a jejich jednotlivým odstínům může být každá dřevěná terasa, zahradní pergola nebo altán originálem.

Návrh a výroba dřevěné terasy na klíč

Naši architekti postupují podle přání klienta a návrhy dřevěných teras tvoří na základě zadání ve vlastním projekčním ateliéru. Cílem je citlivé a vkusné zakomponování dřevěné terasy a další zahradní architektury do bydlení a přírodního prostředí. Kromě profesionálního návrhu a zajišťujeme v plném rozsahu také dodání, odbornou montáž a záruční servis dřevěné terasy vašich snů. 

Ohlasy zákazníků

Vybavení sklípku, venkovní posezení s barem a pergolou, zastřešení, terasa, dřevěná socha lva

Vybavení sklípku, venkovní posezení s barem a pergolou, zastřešení, terasa, dřevěná socha lva

Hledal jsem spolehlivu firmu, která mi navrhne a vyrobí koncepční řešení z masivního dřeva pro moji zahradu. Byla mi doporučena vaše firma ACER WOODWAY. Líbili se mi fografie vašich dřívějších venkovních realizací v akátovém dřevě, které jste mi pro svoje vlastnosti a povětrnostní odolnost doporučovali.

Proto jsme se domluvili na akátové koncepci posezení ve sklípku a venkovního posezení s barem a pergolou. Odborně jste si poradili s nestandardními specifiky daného prostoru a dokázali vše zohlednit. Byl jsem spokojen nejen s návrhem, výrobou, ale i s profesinalitou vašich zaměsnanců při samotných montážích. Beproblémová komunikace mě utvrdila v zadání další zakázky, kdy jsem potřeboval zastřešení a terasu před mobile house a následně i dřevěnou sochu lva v životní velikosti. Vše dopadlo opět na výbornou. Moji představu a očekávání jste splnili a rád vás doporučím svým přátelům.

Děkuji V. Koutný, Brno