Produkty

Jsme orientovaní na zakázkové realizace. Proto v produktech najdete pouze střípky z našeho kaleidoskopu. 

Paravany 

Paravany se v interiérech použivali odpradávna. Také v moderním interiéru mají svoje místo. Paravan dokáže skloubit požadavky na praktičnost optického oddělení prostoru s designovou náročností na dnešní bydlení. Stačí si vybrat kvalitní kousek doplňující požadovanou atmosféru.

ACER WOODWAY dlouhodobě spolupracuje se Studiem Rawa akademické malířky Nadji Rawa. Společně vytváříme osobité parawany s autorským rukopisem. Parawany s patentovaným magnetickým bezmontážním spojem Mroll jsou variabilní, funkční a krásné. Naše společnost přispívá výrobou dřevěných a dýhovaných částí. Paravany "PARAWANY" dozdobí jakýkoli prostor - soukromý interiér, kavárnu nebo interiér hotelového apartmá či haly.


Dětské odrážedlo

Úzce spolupracujeme s Mendelovou univerzitou v Brně. Formou seminářů a podporou konkrétních projektů přibližujeme studentům oborů Tvorba a výroba nábytku a Design nábytku praxi. Aktuálním počinem je výzva pro studenty Designu nábytku k vytvoření seminární práce na téma „dětské odrážedlo“. Hlavním kritériem, mimo technické parametry a úroveň designu, je maximální využití přírodního materiálu. Bude následovat výběr nejlepšího návrhu, výroba prototypu a dle poptávky i výroba kusová.


 Domácí lezení na sklopné stěně

Naši vývojáři vymysleli úplně nový produkt, který umožňuje domácí lezení komukoli a kdykoli. Domácí stěna má originální sklopný systém, který umožňuje náklon v položeném profilu +3 stupně, kolmém profilu a v převisu až do 35 stupňů. Obsluhu náklonu zvládnou díky technologii děti, pro úsporu místa se stěna vrátí do polohy vertikální a splyne tak se stěnou haly, pokojíčku, garáže či pracovny. Samozřejmostí je instalace chytů dle náročnosti uživatele, cesty nám pomáhají tvořit čeští sportovní lezci a chyty lze kdykoli přestavět na nové cesty.

Nyní už můžete lézt, viset či traverzovat kdykoli se Vám zachce - bez ohledu na počasí a v klidu domova! Stěnu navrhneme dle Vašich individuálních potřeb a možností k umístění kamkoli do interiéru nebo do exteriéru.

Další možnosti pro lezení jsou venkovní stěny Boulder system, které najdete v naší nabídce pro dětská hřiště.