Akátová hřiště

Vyrábíme a montujeme dětská hřiště z akátového dřeva. Samozřejmostí je splnění veškerých bezpečnostních předpisů a certifikací. S výrobou dětských akátových hřišť máme zkušenost již od roku 2003.

 

Používáme dřevo z „trnovníku akát" pocházejícího ze Severní Ameriky, dřevo je tvrdé a houževnaté. Díky své odolnosti vůči působení povětrnostních vlivů je ideální pro venkovní použití. Při zpracování akátového dřeva kreativně využíváme jeho přirozenou křivost, akátovou kulatinu si sami odkorňujeme a zbavujeme běle.

Vyrábíme nejenom akátová dětská hřiště, ale vyvinuli jsme navíc neobvyklé pohybové prvky - lezecký projekt bez nutnosti jištění Boulder system, kreativní Balanc system a Lano system. Naše pohybové prvky jsou maximálně variabilní a vždy z nich lze vytvořit originální kombinace pro relaxační plochu. Navíc si zakládáme na individuálním řešení dané venkovní nebo vnitřní plochy a dokážeme navrhnout, vyrobit a certifikovat nové prvky na míru.

Proč zvolit naše akátová hřiště:

  • jsou odolná vůči povětrnostním vlivům po mnoho let
  • jsou originální a motivují děti k přirozenému pohybu
  • jsou konstruována vždy s ohledem na uživatele – věk a schopnosti, od nejútlejšího věku, přes teenagery až po dospělé
  • u lezeckých prvků "Boulder systemu" spolupracujeme s odborníky na lezení a lezecké cesty stavějí čeští sportovní lezci
  • podporují koordinaci, soustředění, odvahu, sebevědomí a rovnoměrně posilují celé tělo
  • splňují bezpečnostní předpisy a certifikace
  • naše akátová hřiště lákají svojí atraktivitou děti zpět k pohybu venku a v přírodě
  • naše hřiště mají ambice překonávat současný trend pasivního trávení volného času a zvyšující se počet dětí s nadváhou

Ohlasy zákazníků

Venkovní koutek pro děti z prvků ACER FUN ACTIV

Venkovní koutek pro děti z prvků ACER FUN ACTIV

Nedávno jsme doslova na zelené louce vybudovali krásný statek s ubytováním a wellness. Chtěli jsme nabídnout zázemí i pro rodiny s dětmi, rozšířené o venkovní hrací plochu. Máme rádi lezení a kolega lezec nám doporučil vaši firmu s tím, že vyrábíte zajímavé pohybové prvky nejen pro děti a navíc z akátového dřeva. Pro rozhodování byla důležitá i bezpečnost a certifikace, kterou na vše máte a my tak prvky můžeme použít na veřejně přístupnou plochu.

Váš architekt Ivo Urban nám navrhnul sestavu balančních prvků s pískovištěm, skluzavkou a malou lezeckou stěnku. S konečnou podobou jsme spokojeni, spokojeni jsou i naši hosté. Především děti si užívají venkovní řádění a rodiče mají více prostoru pro relaxaci na naší terase. Děkujeme a firmu ACER WOODWAY doporučujeme.

J. Kurajda, Statek SAMSARA