Akátová hřiště

Vyrábíme a montujeme dětská hřiště z akátového dřeva. Samozřejmostí je splnění veškerých bezpečnostních předpisů a certifikací. S výrobou dětských akátových hřišť máme zkušenost již od roku 2003.

 

Používáme dřevo z „trnovníku akát" pocházejícího ze Severní Ameriky, dřevo je tvrdé a houževnaté. Díky své odolnosti vůči působení povětrnostních vlivů je ideální pro venkovní použití. Při zpracování akátového dřeva kreativně využíváme jeho přirozenou křivost, akátovou kulatinu si sami odkorňujeme a zbavujeme běle.

Vyrábíme nejenom akátová dětská hřiště, ale vyvinuli jsme navíc neobvyklé pohybové prvky - lezecký projekt bez nutnosti jištění Boulder system, kreativní Balanc system a Lano system. Naše pohybové prvky jsou maximálně variabilní a vždy z nich lze vytvořit originální kombinace pro relaxační plochu. Navíc si zakládáme na individuálním řešení dané venkovní nebo vnitřní plochy a dokážeme navrhnout, vyrobit a certifikovat nové prvky na míru.

Proč zvolit naše akátová hřiště:

  • jsou odolná vůči povětrnostním vlivům po mnoho let
  • jsou originální a motivují děti k přirozenému pohybu
  • jsou konstruována vždy s ohledem na uživatele – věk a schopnosti, od nejútlejšího věku, přes teenagery až po dospělé
  • u lezeckých prvků "Boulder systemu" spolupracujeme s odborníky na lezení a lezecké cesty stavějí čeští sportovní lezci
  • podporují koordinaci, soustředění, odvahu, sebevědomí a rovnoměrně posilují celé tělo
  • splňují bezpečnostní předpisy a certifikace
  • naše akátová hřiště lákají svojí atraktivitou děti zpět k pohybu venku a v přírodě
  • naše hřiště mají ambice překonávat současný trend pasivního trávení volného času a zvyšující se počet dětí s nadváhou

Ohlasy zákazníků

CVČ Pavučina Hustopeče - venkovní pohybové prvky (netradiční hřiště)

CVČ Pavučina Hustopeče - venkovní pohybové prvky (netradiční hřiště)

V loňském roce nám neprošly bezpečnostní revizí prolézačky pro děti u našeho Centra volného času. Museli jsme nepříjemnou situaci rychle řešit a dostali jsme doporučení na vaši firmu. Líbila se nám vaše nabídka vkusných venkovních prvků pro děti a mládež ve větším věkovém rozmezí. Proto jsme zvolili lezeckou stěnu Boulder system. Byli jsme spokojeni s dodržením termínů, cenou a příjemnou komunikací. Na jaře jsme nabídku venkovního prostranství dětem rozšířili o balanční sestavu z vaší nabídky. Dříve nevyužitý kout se díky vašim originálním akátovým prvkům stal pohodovým areálem, který dopoledne využívá mateřská škola a odpoledne děti a mládež navštěvující naše CVČ. S chutí si zabalancují a zaboulderují i dospělí. Spolupráci s ACER WOODWAY určitě doporučuji.

B. Švásta, ředitel CVČ