Akátová hřiště

Vyrábíme a montujeme dětská hřiště z akátového dřeva. Samozřejmostí je splnění veškerých bezpečnostních předpisů a certifikací. S výrobou dětských akátových hřišť máme zkušenost již od roku 2003.

 

Používáme dřevo z „trnovníku akát" pocházejícího ze Severní Ameriky, dřevo je tvrdé a houževnaté. Díky své odolnosti vůči působení povětrnostních vlivů je ideální pro venkovní použití. Při zpracování akátového dřeva kreativně využíváme jeho přirozenou křivost, akátovou kulatinu si sami odkorňujeme a zbavujeme běle.

Vyrábíme nejenom akátová dětská hřiště, ale vyvinuli jsme navíc neobvyklé pohybové prvky - lezecký projekt bez nutnosti jištění Boulder system, kreativní Balanc system a Lano system. Naše pohybové prvky jsou maximálně variabilní a vždy z nich lze vytvořit originální kombinace pro relaxační plochu. Navíc si zakládáme na individuálním řešení dané venkovní nebo vnitřní plochy a dokážeme navrhnout, vyrobit a certifikovat nové prvky na míru.

Proč zvolit naše akátová hřiště:

  • jsou odolná vůči povětrnostním vlivům po mnoho let
  • jsou originální a motivují děti k přirozenému pohybu
  • jsou konstruována vždy s ohledem na uživatele – věk a schopnosti, od nejútlejšího věku, přes teenagery až po dospělé
  • u lezeckých prvků "Boulder systemu" spolupracujeme s odborníky na lezení a lezecké cesty stavějí čeští sportovní lezci
  • podporují koordinaci, soustředění, odvahu, sebevědomí a rovnoměrně posilují celé tělo
  • splňují bezpečnostní předpisy a certifikace
  • naše akátová hřiště lákají svojí atraktivitou děti zpět k pohybu venku a v přírodě
  • naše hřiště mají ambice překonávat současný trend pasivního trávení volného času a zvyšující se počet dětí s nadváhou

Ohlasy zákazníků

Boulder system a mobiliář v Brně-Kníničkách

Boulder system a mobiliář v Brně-Kníničkách

Naše městská část zamýšlela doplnění našeho veřejného sportovního a relaxačního areálu. Chtěli jsme atraktivní dřevěné prvky pro naše děti a mládež včetně mobiliáře laveček a odpadkových košů. Našim důležitým parametrem byla kromě estetické stránky také odolnost a životnost. Proto jsme hledali v nabídkách z akátového dřeva. Po prozkoumání trhu proběhlo výběrové řízení a rozhodli jsme se pro akátovou lezeckou stěnu, která motivuje k pohybu nejen děti, ale všechny návštěvníky našeho areálu. Potěšilo nás, že nám architekt firmy Ivo Urban navrhl Boulder system na míru ve tvaru a velikosti zapadajícím do prostoru a do celkové koncepce.

Výroba se podařila, byli jsme spokojeni také s montáží. Nyní je Boulder system a mobiliář v užívání našich občanů už přes rok a půl. Na atraktivní lezení se k nám začali sjíždět i Brňané ze širokého okolí. Celý areál se tak stal oblíbenou rodinnou zónou, kterou využíváme i k pořádání obecních akcí. Všichni si nabídku areálu velmi užívají, proto jsme s rozhodnutím pro tento netradiční prvek moc spokojeni. Naši spokojenost dokládá i fakt, že budeme s firmou ACER WOODWAY v nejbližší době nabídku pro lezecké aktivity v areálu rozšiřovat.

Spolupráci s firmu ACER WOODWAY mohu doporučit,

starosta M. Žák