Hotel Termal Mušov

Samozřejmostí komplexního zpracování zakázky je počáteční fáze projekční. Vše v našem vlastním architektonickém a projekčním ateliéru.

Hotelový komplex Termal Mušov zahájil úpravu původních typových domků se zachováním skeletu a přestavbou na moderní hotelové vilky. Byli jsme přizváni ke spolupráci na návrzích a realizacích venkovních fasád vilek se začleněním dřevěných fasádních obkladů včetně teras. Našim úkolem bylo i sladění barevnosti fasády klasické s dřevěnou fasádní častí. Dále jsme se podíleli na návrhu a výrobě vybavení nových hotelových pokojů.

Ohlasy zákazníků

Hotelu Termal Mušov - návrhy, projekce, rekonstrukce a vybavení nových pokojů; terasy a dřevěné obklady hotelových vilek

Hotelu Termal Mušov - návrhy, projekce, rekonstrukce a vybavení nových pokojů; terasy a dřevěné obklady hotelových vilek

Rekonstruovali jsme ubytovací vilky v našem hotelovém komplexu. Firmu ACER WOODWAY znám již od jejího počátku. Osobně mám tu nejlepší zkušenost s vaší kvalitní výrobou, před lety jste mi do domu vyráběli kuchyňskou linku na míru a veškeré atypické interiérové dveře. Proto volba dodavatele vybavení pokojů byla jasná. Zakázku vybavení hotelového ubytování jsme rozšířili o výrobu teras a dřevěných obkladů hotelových vilek.

Naše představy jste splnili s naší opětovnou spokojeností v komunikaci a vstřícnosti. Naši hoteloví hosté se k nám rádi vracejí i díky prostředí, které jste pomohli vytvořit. Vaši firmu a práci rád doporučuji svým známým.

L. Vidlička, Hotel Termal