Ohlasy zákazníků

Boulder system a mobiliář v Brně-Kníničkách

Naše městská část zamýšlela doplnění našeho veřejného sportovního a relaxačního areálu. Chtěli jsme atraktivní dřevěné prvky pro naše děti a mládež včetně mobiliáře laveček a odpadkových košů. Našim důležitým parametrem byla kromě estetické stránky také odolnost a životnost. Proto jsme hledali v nabídkách z akátového dřeva. Po prozkoumání trhu proběhlo výběrové řízení a rozhodli jsme se pro akátovou lezeckou stěnu, která motivuje k pohybu nejen děti, ale všechny návštěvníky našeho areálu. Potěšilo nás, že nám architekt firmy Ivo Urban navrhl Boulder system na míru ve tvaru a velikosti zapadajícím do prostoru a do celkové koncepce.

Výroba se podařila, byli jsme spokojeni také s montáží. Nyní je Boulder system a mobiliář v užívání našich občanů už přes rok a půl. Na atraktivní lezení se k nám začali sjíždět i Brňané ze širokého okolí. Celý areál se tak stal oblíbenou rodinnou zónou, kterou využíváme i k pořádání obecních akcí. Všichni si nabídku areálu velmi užívají, proto jsme s rozhodnutím pro tento netradiční prvek moc spokojeni. Naši spokojenost dokládá i fakt, že budeme s firmou ACER WOODWAY v nejbližší době nabídku pro lezecké aktivity v areálu rozšiřovat.

Spolupráci s firmu ACER WOODWAY mohu doporučit,

starosta M. Žák

SVČ Domeček Pohořelice - venkovní pohybové prvky (netradiční hřiště)

Pro naše děti jsme jako Středisko volného času plánovali zatraktivnění venkovní plochy za budovou Domečku. Uvažovali jsme o klasických prolézačkách. Pak přišel kolega z našeho lezeckého kroužku s tipem na venkovní malou lezeckou stěnu a s kontaktem na ACER WOODWAY. Pro objednávku od vás jsme se rozhodli nejen podle pěkného akátového zpracování, ale také s ohledem na potřebnou bezpečnost a certifikace, které vaše pohybové prvky mají a splňují. Byli jsme nadšeni kreativním přístupem vašeho architekta Ivo Urbana, který nám navrhl Boulder system do našeho prostoru a návrh dodal v nádherné ručně kreslené vizualizaci.

Po příjemné spolupráci jsme krátce po dokončení zakázky lezecké stěny ještě doobjednali další dva prvky - Vlny a Gangu z Balanc systemu. Naše děti si Boulder i Balanc system oblíbily a spontánně je zdolávají. Rodičům a nám zaměstnancům SVČ se líbí pevnost a bezpečnost prvků a také víceúčelovost, kterou nově venkovní prostor získal. Pohybové venkovní prvky od firmy ACER WOODWAY mohu dalším zájemcům jen doporučit.

Děkuji M. Janičatová, ředitelka SVČ