Aktuality

Odborné semináře pokračují

listopad 2013

Naše odborné semináře budou pokračovat 26.11.2013

Nedávno jsme zahájili pořádání odborných seminářů pilotním seminářem pro architekty. Na něm jsme se setkali se zástupci sedmi brněnských architektonických ateliérů a odezva nás velmi potěšila. Výběr tématu "Dýhované materiály pro vaše projekty" se ukázal vhodně zvolený, naše zkušenosti z dlouholeté praxe zaujaly a všichni zúčastnění je označili jako užitečné pro jejich další práci.

Protože se termín nehodil všem zájemcům, rozhodli jsme se pro "druhé kolo" semináře se stejným tématem. Rádi se i s Vámi setkáme 26.11.2013

Seminář „Dýhovaný materiál pro vaše projekty", ukázkami dýhování a ukázkami vzorků proběhne v úterý 26. listopadu 2013 od 16 hodin v dílně společnosti ACER INTERIER s.r.o. na Špitálce 8 v Brně.

„Záměrem akce je zužitkování zkušeností v návaznosti na práci architektů. Nabídneme náš pohled na zpracování a využití dýhy, který skloubíme s potřebami architektů, a který, jak doufáme, povede ke vzájemné kooperaci a k úspěšným realizacím. V budoucnu se chceme věnovat seminářům s dalšími žádanými tématy", komentoval jednatel společnosti Pavel Juráček. Seminář mimo jiné obsáhne zkušenosti se standardním a atypickým dýhováním, vhodnými materiály, vlastnostmi, formáty, sesazováním, kresbou, kvalitou, využitím, parametry, hranami a s mnohými nástrahami práce s dýhou.

V případě zájmu na účasti kontaktujte:
ACER INTERIER s.r.o.
Marketing Ing. Daniela Schön
GSM: +420 736 487 836; daniela@acerinterier.cz