Aktuality

Lezení pro Brno

Lezení pro Brno

Poslední víkend v září jsme se spolu s občanským sdružením Na-horu, o.s. zúčastnili Brněnských dnů pro zdraví. Naše část s názvem „Lezení pro zdraví“ zážitkovou formou propagovala lezecké prvky, konkrétně také náš produkt „Boulder system“, pro rekreační lezení v malých výškách (bouldering) pro rozšíření na dětská hřiště a další sportovně-rekreační plochy.

Celý článek

Poděkování za exkurzi žáků SŠSŘ Brno-Bosonohy

Poděkování za exkurzi žáků SŠSŘ Brno-Bosonohy

„V rámci spolupráce naší Střední školy stavebních řemesel a firmy ACER INTERIER s cílem propojení školní výuky žáků středních škol s praxí jsme 11.6.2014 s vybranými žáky školy uskutečnili exkurzi do dílen firmy. Účastnili se žáci 1. ročníku nástavbového studia stavební provoz v rámci předmětu Praxe a dva učitelé odborných předmětů. Místem konání byl areál v Brně – Juliánově, kde firma ACER INTERIER s.r.o. vyrábí dřevěné fasády, terasy, pergoly a zahradní architekturu, převážně z akátové kulatiny...“

Celý článek

 Statek SAMSARA

Statek SAMSARA

Náš  tip na relaxaci - navštivte krásné údolí nedaleko Brna a nový statek Samsara.

Pro projekt "znovuzrození" jsme vyráběli a instalovali dětský venkovní koutek s nabídkou certifikovaných herních pohybových prvků ACER FUN ACTIV - z řady Lano a Balanc systemu, doplněné o houpačky a pískoviště. 
SAMSARA je sanskrtský výraz pro kruh života je synonymem neustálého putování a znovuzrození. Statek Samsara jsme otevřeli právě proto, aby znovuzrození poskytoval - duševní i fyzické.

Celý článek

Reference NOVĚ

Reference NOVĚ

Nově doplňujeme REFERENCE, kde a pro koho jsme pracovali, o konkrétní "uživatelské zkušenosti" některých našich zákazníků. Pokud Vás zajímají podrobnosti o spokojenosti zákazníků s naší odborností, kvalitou provedení, komunikací, montáží atd., začíst se můžete ZDE.

Celý článek

Parawany opět v časopisu

Parawany opět v časopisu

"Zástěny Paravan slouží jako funkční a designový objekt vytvářející variabilní sestavy dvou a více různě tvarovaných dílů. Paravanové zástěny nacházejí uplatnění v interiérech i exteriérech"..., píší i mimo jiné v červnovém čísle odborného časopisu Dřevařský magazín.

Celý článek

Boulder system v Lužánkách

Boulder system v Lužánkách

Vaše děti si mohout zalézt na našem Boulder systemu na Rodinném dni 7. června v parku v Lužánkách.

ARABELA SE VRACÍ ANEB RODINNÝ DEN PLNÝ POHÁDEK A KOUZEL 7. června 2014 od 10.00 do 16.00 hodin. Akce pro malé i velké, pro všechny kteří věří na pohádky, na dobro a na moc kouzelného prstenu. Rodinný den plný her a soutěží.

Celý článek

 Brněnský Deník Rovnost o zahradě

Brněnský Deník Rovnost o zahradě

Brněnský Deník Rovnost napsal o zahradě MŠ Labská, pro kterou jsme vyráběli akátové pohybové prvky.

O konceptu Přírodní zahrady s ekologickými prvky doplněné akátovými Balanc a Lano prvky napsali 28. května v Brněnském Deníku Rovnost. Článek s fotogalerií si můžete prohlédnout také v internetové verzi Deníku ZDE. 

Celý článek

Naše letošní semináře

Naše letošní semináře

V dubnu a květnu jsme uspořádali odborné semináře pro architekty.

Na základě velkého ohlasu a zájmu jsme uspořádali další semináře pro architekty na téma "Dýhovaný materiál pro vaše projekty". Na podzim chystáme pro spolupracující architektonické ateliéry seminář s tématem na míru.

Celý článek

 Parawanů si na veletrhu všimli

Parawanů si na veletrhu všimli

Naší PARAWANové expozice si na veletrhu For furniture všimli.

Společný projekt ACER INTERIER a RAWA DESIGN se na veletrhu líbil nejen návštěvníkům, odborné veřejnosti, ale i novinářům. Například v Dřevařském magazínu 5/2014 si můžete přečíst malou zmínku...

Celý článek

 Akátové prvky pro přírodní zahradu

Akátové prvky pro přírodní zahradu

Realizovali jsme část přírodní zahrady Mateřské školy Labská.

MŠ koncept přírodní zahrady doplnila o akátové herní a pohybové prvky ACER FUN ACTIV z řady Balanc a Lano systemu. Speciální herní prvky Píšťaly, Rozsocha nebo Lano Nil jsou kombinací akátové kulatiny a lanových řešení. Tyto přírodní herní prvky  zábavnou formou děti motivují k překonávání překážek, podporují koordinaci, zručnost a kreativitu.

Celý článek

Podporujeme lezení mládeže

Podporujeme lezení mládeže

Podporujeme lezení dětí a mládeže. Aktuálně Vás zveme na víkendový závod seriálu Tendon U14 na Rajče.

NEJLEPŠÍ MLADÍ LEZCI OPĚT V BRNĚ!

V sobotu 24. 5. a v neděli 25. 5. se sejdou nejlepší lezci z řad dětí a mládeže z celé ČR na lezecké stěně Rajče, Sokol Brno 1, Kounicova 22. Předpokládá se účast celkem asi 300 závodníků a to i ze zahraničí. Soupeřit se bude v lezení na obtížnost, čili cílem závodníka bude vylézt každou ze soutěžních cest co nejvýš.

Celý článek

 Terasa pro mobile house

Terasa pro mobile house

Vyrobili jsme terasu pro mobile house

Zákazník si na svoji zahradu pořídil mobile house. Ale pro svůj záměr alternativního sezónního bydlení v přírodě potřeboval pomoci vkomponovat objekt do přírody tak, aby zvětšil obytnou plochu a přitom zůstala zachována kompaktnost a design. Navrhli jsme zastřešenou terasu, která přirozeně z objektu mobilního domu vyrostla. Jak se nám to podařilo můžete vidět ve fotogalerii.

Celý článek

 Podpořili jsme vítěze GRAND PRIX MOBITEX

Podpořili jsme vítěze GRAND PRIX MOBITEX

Sedací prvek TRIFIDI získal ve studentské soutěži GRAND PRIX MOBITEX 2014 1. místo.

Na úspěchu exponátu studenta Jakuba Krause z Mendelovy univerzity v Brně, Lesnické a dřevařské fakulty, studia Tvorby a výroby nábytku, se podílel i ACER INTERIER s.r.o. Jakubovi jsme umožnili realizovat jeho autorský projekt pro bakalářskou práci a státní zkoušku poskynutím materiálu, prostoru a strojního vybavení v naší truhlářské dílně. Jsme rádi, že se dílo podařilo a Jakubovi gratulujeme k excelentnímu úspěchu, když zvítězil z téměř stovky přihlášených exponátů!

Celý článek

Další dřevořezba - LEV

Další dřevořezba - LEV

Dřevořezba koně zaujala a vedla k objednávce LVA.

Další dřevěný objekt do soukromé zahrady v podobě oblíbeného zvířete a znamení zvěrokruhu paní domu.

Celý článek

Dřevořezba koně

Dřevořezba koně

Na zakázku jsme vytvořili dřevořezbu koně

Netradiční dřevěný objekt z kmene jasanu ozdobil soukromou zahradu a kromě estetické funkce slouží ke hrám malým dětem.

Celý článek

ACER INTERIER pro BALANC

ACER INTERIER pro BALANC

S kulisami od ACER INTERIERu soutěží taneční skupina BALANC

Vyrobili jsme kulisy pro taneční skupinu BALANC, kterou dlouhodobě podporujeme. Pro letošní Mistrovství České republiky formací 2014 skupina nastudovala show formaci s názvem " Na dvoře krále Slunce". Kulisy jsme vyrobili speciálně pro toto představení.

Celý článek

NOVINKA AFA - Domácí lezení

NOVINKA AFA - Domácí lezení

Letošní rok jsme odstartovali s novým lezeckým prvkem divize ACER FUN ACTIV. Nyní už můžete lézt, viset či traverzovat kdykoli se Vám zachce - bez ohledu na počasí a v klidu domova!

DOMÁCÍ LEZENÍ Vám umožní naše SKLOPNÁ STĚNA PRO BOULDEROVÉ LEZENÍ 

                               *** NAŠE VIDEO ***

Celý článek

For Furniture 2014

For Furniture 2014

Nedávno proběhl veletrh designu a nábytku FOR FURNITURE 2014

Rádi jsme se s Vámi setkali v hale DESIGN SHAKER pod označením 4 A12 u nové kolekce stěn a zástěn PARAWAN, kterou jsme připravili ve spolupráci se společností RAWA design s.r.o.

Celý článek

Blogujeme

Blogujeme

Chcete se o nás dozvědět ještě víc? Co se na websites nevejde, dáme na náš nový BLOG s výmluvným názvem DŘEVO BLOG a podtitulem ACER WOODWAY... více než 10 let.

Zkušenosti, nápady, rady, tipy naše i Vaše, poradnu, zajímavé fotky a videa z naší práce se dřevem, to bude DŘEVO BLOG. Máme rádi svoji práci a chceme se o ni s Vámi podělit. Nakoukněte, čtěte, piště a vracejte se. Zajímá nás Váš názor na DŘEVO BLOG na http://drevoblog.blogspot.cz/

Celý článek

Galerie koupelen LAUFEN

Galerie koupelen LAUFEN

Naši unikátní dřevěnou kolekci najdete nově v Galerii koupelen LAUFEN v Praze.

Ve spolupráci s autorským studiem RAWA vystavujeme od 11. března v Galerii koupelen LAUFEN I. P. Pavlova v Praze. Pro studio RAWA design s.r.o. vyvíjíme a vyrábíme dřevěné a dýhované výplně funkčních a designových PARAWANů. Pozvánku do Galerie koupelen LAUFEN najdete ve fotogalerii níže.

Celý článek

Inspirujte se

Inspirujte se

Renovujete nebo stavíte? Pořizujete si nové bydlení a chystáte se zařizovat interiér?

Pro inspiraci jak si s interiérem pohrát tak, aby se Vám bydlelo útulně i prakticky, jsme pro Vás připravili příběhy některých našich realizovaných interiérů domů a bytů. Začíst se do těchto příběhů a prohlédnout si hotové interiéry ve fotogaleriích si můžete v oddílu INSPIRACE

Pokud potřebujete poradit, neváhejte a obraťte se na naše odborníky s letitými zkušenostmi, kontaktujte nás...

Celý článek

Veletrh For Furniture

Veletrh For Furniture

Najdete nás na 4. ročníku veletrhu designu a nábytku FOR FURNITURE 20. - 23. března 2014

Na veletrhu představíme naši nevšední spolupráci s firmou RAWA design s.r.o. a to tvorbu dřevěných částí designové nabídky jejich bezpantové technologie. Těšíme se na Vás na PVA EXPO v Praze - Letňanech v expozici 4 A 12.

Celý článek

Balanc system pro Podané ruce

Balanc system pro Podané ruce

Pro Společnost Podané ruce o.p.s. Centrum prevence v Brně - Řečkovicích jsme vyrobili balanční prvek.

Donátorka MUDr. Radmila Gálová darovala Centru prevence finanční dar a Centrum se rozhodlo pro rozšíření zahradní herní zóny. Naše společnost ACER INTERIER vyrobila prvek Píšťalky z řady Balanc systemu a částečně jsme se podíleli na sponzoringu této akce. Dar za Společnost Podané ruce převzala paní Magareta Hvižďová.

Celý článek