Aktuality

Je nám 20 let

Vážení zákazníci, obchodní partneři, kamarádi,

dne 7. března 2023 jsme oslavili 20. výročí ode dne, kdy jsme se rozhodli společně zasvětit svoji budoucnost práci se dřevem.

Pro spoustu z vás jsme za tu dobu vytvořili útulné domovy, atraktivní komerční prostory, dřevěné obklady fasád, terasy, pergoly, pro děti herní prvky, ... a řadu dalších realizací, které přinášejí nejen praktický užitek, ale i radost a zábavu.

Za těch dvacet let jsme vyrostli z jedné menší dílny po stabilní firmu se dvěma výrobními provozy o cca 1.500 m2 a na více než 20 kmenových zaměstnanců.

A to vše bychom nikdy nedokázali bez vaší důvěry, podpory a osobních doporučení, přes které k nám mimochodem v současnosti přichází většina nových zákazníků.

I když nám naše skromnost nikdy nedovolila se chlubit, tak když se zamyslíme a trochu procvičíme matematiku, tak od našeho vzniku jsme realizovali 7.000 zakázek pro téměř 4.000 různých klientů, spotřebovali materiál o ploše menšího města a jen samotné akátové kulatiny to bylo přes 400 km. Dále jsme najezdili k vám, zákazníkům téměř 2 mil km. A k tomu všemu jsme ještě stihli vypít přibližně 200.000 káv a čajů. J

Touto cestou chceme poděkovat všem zákazníkům a obchodním partnerům za vaši přízeň a našim skvělým rodinám za podporu a někdy i trošku trpělivosti. Velké díky patří samozřejmě také všem našim zaměstnancům, týmu loajálních profesionálů, kteří pro vás denně tvoří unikátní výrobky, a bez kterých by toto vše nebylo možné.

Milan, Rosťa, Pavel