Spolupracujeme a podporujeme

Statek Samsara

Pro projekt "znovuzrození" jsme vyráběli a instalovali dětský venkovní koutek s nabídkou certifikovaných herních pohybových prvků ACER FUN ACTIV - z řady Lano a Balanc systemu, doplněné o houpačky a pískoviště. Speciální herní prvky jsou kombinací akátové kulatiny a lanových řešení, které zábavnou formou děti motivují k překonávání překážek, podporují koordinaci, zručnost a kreativitu.

SAMSARA je sanskrtský výraz pro kruh života je synonymem neustálého putování a znovuzrození. Statek Samsara jsme otevřeli právě proto, aby znovuzrození poskytoval - duševní i fyzické. Jsme vyznavači zdravého životního stylu a aktivního odpočinku a obě tyto hodnoty chceme zprostředkovat i vám. Proto u nás naleznete vše, co k duševní i fyzické obrodě patří - ubytování v krásných pokojích, zdravou kuchyni na špičkové úrovni a blahodárné wellness služby.

Penzion je umístěn v bezprostřední blízkosti jedné z nejkrásnějších oblastí naší přírody - v Moravském krasu. Toto místo si jako jedno z mála dokázalo zachovat panenský ráz, který vás okouzlí. Je to ideální startovní bod pro vaše pěší i cyklo výlety.